MÖBLER / Bord / Matbord 13878045
nr 1387 8045
Matbord
Längd: 125 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:00:42
300 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr